české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

Vzkazník To je Ona

Vzkazík pro Evulku - To je ONA

19. října 2011 v 16:15 | Labanda ©
Evulko já ti u Julči ale nechávám pokaždé vzkaz a i ted, jsem zapoměla jen ti napsat vzkaz přímo sem na blog. nikdo se nezlobí a ty kecko, blog máš, co náš grafickej? Vždyť tam pořád máš své rubriky, takže klidně tam aj publikuj aj piš, heslo je pořád stejné pokud si ho nepamatuješ pošli mi vzkazem autorovi email, který používáš a já ti ho pošlu ;-) Tenhle článek je speciálně jen pro tebe, abys věděla, že jsem nezapomněla, ten vzkaz před půl rokem jsem mohla přehlídnout, nebo jsem blog dost zanedbávala, ale ten naposledy jsem reagovala u Julči, tak se tam k ní aj mrkni, že to tam někde je ;-)

Ewulkoo nwm, jestli sem ještě chodíš, dlouho ses neozvala :-(

10. února 2011 v 21:09 | Labanda ©

Issynka

Ewulkoo já nwm jestli sem ještě chodíš, ale na našem spol. probíhá hodnocení prvního kola, tak se pls mrkni jestli můžeš a dlouho jsi nic nepřidala, ale to platí i o ostatních, aj tak o mě trochem, ale já teď furt spim, jsem víc a víc unavená a asi i budu :-D A co ten tvůj projekt? Tak jo aspoň se ozvi občas, děkuju moc.


Zdroj signatury:

Vzkazník To je Ona.

26. ledna 2011 v 15:06 | Labanda ©
cat

Tohle je vzkazník pro To je Ona, však ona ví, že myslím právě jí, takže tady v té rubrice, najdeš vzkazy pro sebe a komentáře adresované tobě a snad já najdu tady i ty tvé ;-) A grafick kids, snad hodnotit budeš a na ten blog občas také snad zajdeš ;-) :'( Nám chybíš mno, si utečeš klído pído, tak snad tahle rubrika bude takový spojník mezi námi, když nevíme, kam ti písat občas ;-) :-) a co ta soutěž? Viděla jsi mé výrobky? Dala jsem je aj na ten graf. blog, abys neměla problém je najít, ach jo chybíš kočko, chybíš mno :'(

brek
 
 

Reklama
Reklama


Každá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz