české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

užitečné odkazy

Grafický blog pro vás

1. ledna 2011 v 16:56 | Labanda ©
Jelikož už se to na druhém našem grafickém blogu pěkně rozjelo a rozjely se aj designy na stahování a podobně, nechám vám zde konečně odkaz a najdete jak ikonku v menu, tak i banner na konci stránky v zápatí, tak ať se vám líbí náš blog a hlavně naše grafika ;-) Můžete si tam cokoliv objednat od kohokoliv až na mě, já tam dělám, tedy budu dělat jen designy na stáhnutí s web adresou grafického blogu, jináč objednávky u mě zůstávají stejné, tady můžeš ode mně objednat design aj jinou grafiku a nepodepisuju ani design, jen na něj dám tvou web adresu má a ani můj nick opakuji na ní vůbec není a nebude ;-)

POZOR POZOR takže mám pro vás super grafick blog

5. prosince 2010 v 16:30 | Labanda ©
Takže, jsem se rozhodla vám sem dát odkaz na jeden grafický blog, který nemá chybu a grafika té holčiny je prostě unikát, a myslím si, že by jste ho měli určitě v blízké době co nejdříve navštívit a nezapomente navštívit i katalog designů, kde si design i z instrukcemi a návodem na nastavení, můžete sami stáhnout a zkusit tak nastavení designu. A lze si i design objednat, s čím bo s kým chcete. Doporučuji si nějaký objednat, protože je vážně její grafika moc moc úchvatná a teď ten odkaz, tak ať můžete posoudit sami ;-) :-) A případně si i design objednat.


mp.3. music zdarma (free)

18. listopadu 2010 v 3:13 | Labanda ©


Tak odkaz na prográmek na posílání sms zdarma bez udávání kodu a se svým telef. seznamem v pc, je opraven, už funguje, omlouvám se nekontrolovala jsem to :-(

1. srpna 2010 v 15:32 | Labanda ©
Ták a publikuju ho znova, ať víte,že jsem ho opravila, kopírovala jsem totiž ten odkaz emailu, tak se moc omlouvám, kdo to zkoušel a dostal se na seznam, tak to nebyl podfuk, te´d už to funguje, skopírovala jsem odkaz rovnou na té stránce a je ;-) Tak krásné PC smskování ;-) A kuju Tome za upozornění ;-) jsi zlato, mě by to asík nedocvaklo, zkontrolovat ten odkázek, budu muset na ty kontroly te´d víc myslet ;-)
Ták a mám tu super prográmek na posílání sms do všech operátorů úplně zdarma, bez uvádění kodu a s uloženým adresářem ;-)

31. července 2010 v 11:10 | Labanda ©
Takže klikněte na odkaz a dostanete se na stránku, kde stáhnete tento program, je v češtině a na popis jeho funkcí a pod ;-)


Takže přeju pěkné smskování, mě to přišlo emailem a já vám to sem dávám odkazem, snad tím neporušuji žádné pravidlo blogu, kdyby ano snad mě upozorní, abych článek mohla případně zrušit a udělala ho na jiném blogu, na mé zahradě obrázků např ;-) :-)


Seznam uplně všech psích útulků v ČR

5. dubna 2010 v 18:35 | Labanda ©
Tak tady seznam, kdyby někdo scháněl všechny útulky psů v ČR tu najdete, a mají tam i obrázky psů, kterého si můžete vybrat já bych asík chtěla všechny a ta klikačka psí příběhy, tak některé jsou opravdu otřesné a nejotřesnější je, že se to děje poblíž mě a já bych vraždila asík bych s těmi lidmi co tak se zvířátky jednaj, jednala úplně stejně, by se divili pak, kdyby se cítili úplně stejně mají taky své pocity!!!! A tady je ten seznam http://www.dogs-overboard.net/

film AVATAR v češtině

18. března 2010 v 19:11 | Labanda ©
Ústřední postavou příběhu je Jake Sully (Sam Worthington), který byl jako mariňák zraněn a ochrnul do pasu dolů. Jake je ale vybrán k účasti na projektu Avatar, který by mu pomohl zase chodit. Když souhlasí, je jeho mysl vtělena do uměle vytvořeného hybridního těla, se kterým se musí vydat na planetu Pandora a získat důvěru jejích obyvatel. Jake ale začne chápat podstatu věcí a neví na jaké straně má být... a když tady klikneš můžeš film skouknout přímo online a česky ;-) a není tam hen tenhle film, je jich tam totiž mnohem víc ;-) v nabídce, ale tohle je přímo odkaz na něj

Ták a tady něco pro Gimp - skripta a filtry

10. února 2010 v 8:40 | Labanda ©
Scháníte filtry do Gimpu a to free stažením? Prostě zadarmo? A brushe a futony no prostě vše co vás napadne? Jednoduše stáhnete a extrahujete bo přenesete do Gimp programu v počítači (program files - vyhledáte složku Gimp a vše tam jen uložíte) a pak jak otevřete Gimp program, tak v panelu vyberete Filtry a v nich poslední položku Script-fu a dáte prostřední možnost obnovit skrypty a program si vše to nastavení vyhledá sám a pokud ho otevřete jiný den a zase tam nějaké filtry nebudou vidět v nabídce, uděláte to samé ;) tak hodně zábavy při práci s GIMP.cz a tady je už konečně ten odkázek na stránky kde je sposty a spousty pluingů pro vás ;) (PS:jsou v zipu zamčené, tak potřebujete na to vhodný prográmek na extrahování - rozbalení)
Gimp.cz - zcela zadarmo grafický program

9. února 2010 v 0:40 | Labanda ©
Jelikož v jiných programech brzy končí licence, rozhodla jsem se pro vyzkoušení Gimpu.cz a při studování a učení se s ním, jsem narazila na dva blogy, které radí, pomáhají a učí s programem. A tenhle úžasnej průvodce Gimpem 2.6.4 pro začátečníky. Si myslím, že dal dost práce a dost naučí, jak s programem vlastně pracovat ;)

Odkazy na stránky pro ochranu zvířat! Pomůžeme né?

30. ledna 2010 v 9:26 | Labanda ©
Odkazy ve formě klikaček ve článku čtěte dál:
 
 

ReklamaKaždá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz