české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

other programs

Životopis - schéma + vzor (motivační dopis)

25. června 2016 v 19:37 | Labanda ©
Při hledání nového zaměstnání, je hlavně jedním z nejdůležitějších bodů, přehledně napsaný životopis. Je pro nás jakousi formou vizitky, podle které si zaměstnavatel vybírá vhodného kandidáta pro obsazení nabízené pracovní pozice.

Životopis by měl být věcný, stručný a přehledný. Neměl by obsahovat zbytečné podrobnosti, které vůbec nejsou důležité pro získání určité pracovní pozice. Pokud usilujete o určitou nabídku zaměstnání, snažte se životopis uzpůsobit dle požadavkům zaměstnavatele. Proto nezapomeňte upozornit na kurzy a dovednosti, které se právě k těmto požadavkům vztahují a mohou vám pomoci ve výběrovém řízení.

rozklikněte článek:

Jak přijít na své Elfské jméno?

12. ledna 2011 v 4:04 | Labanda ©
Zjistíš to na této stránce, klikni a pozor je to rozdělené na ženy (famele) a muže (male), takže si správně vyberte pohlaví do prvního okýnka dáte jméno (frist name) do druhého příjmeni (last name) - dívky pozor dejte krátké a oprava, díky Agrrr za upozornění  a kliknete na reveal your elf name a pod tím se zobrazí vaše jméno, mě vyšlo:

Nessa Númenessë

Obrázkový návod, jak se orientovat a stahovat soubory a programy ze stránky Ulož to ;-)

9. října 2010 v 14:02 | Labanda ©
Link stránek je: Ulož to
Návod najdeš v celém článku:

Chudinky maličký :'-( a ani celebrity nemají vůbec představu o jejich utrpení :-(

18. května 2010 v 11:30 | Labanda ©

Tohle jsem zařadila do návodů, protože je to návod, jak pomoci trpícím zvířátkům, ale pozor v celém článku jsou opravdu fotky, které by mohli zatřást s tvou dušičkou, pokud nemáš žaludek, na fotky trpících zvířátek, nečti ten článek, je to návod, jak by se jim dalo pomoci a je tam pár obrázků celebrit, které mě opravdu zklamaly

šipkadolu

Nový návod jak na You Tube Downloader stránce stahovat videjka ;-)

19. března 2010 v 21:29 | Labanda ©
Tak a mám tu přímo ze stránek návod mě se líbí, jek to vyjede, takhle bych chtěla umět dělat návody ;-) by bylo super ne? Tak klikněte tu a uvidíte ;-)
samozřejmně zdrojem je přímo web stránka
jé kdyby mě tak majitel stránky chtěl ten návod takhle krásně naučit ;)

SMS všech operátorů jak posílat zdarma - je na to i prográmek ;)

10. ledna 2010 v 3:32 | labanda
Ted vám do nabídky nedám žádnou sms bránu, když prográmek pracuje stejně, ale tenhle prográmek si stáhnete do svého PC, ovládání je jednoduché (prográmek vás navede sám).
Má strašně málo Mb paměti, stažený je během chvilky a je scela zdarma a rovnou si do něj uložíte svůj telefoní seznam, a nemusíte pokaždé hledat pak v seznamu a opravdu, ovládání je velice snadné, když jsem to pochopila aj já blondýnka


Krteček:

Krteček
Program odesílá SMSky do sítí O2 a Vodafone přes jejich neplacené WWWbrány. Do sítě T-Mobile se smky odesílají přes neplacenou bránu na serveru www.smska.cz. Delší zpráva se před odesláním rozdělí na více zpráv, které se potom postupně odešlou. Při odesílání do O2 a zkušebně i do Vodafone se kód nemusí opisovat.

při kopírování pls uvést zdroj

Jak tvořit videa na You Tube v programu WINDOUS MOVIE MAKER

4. prosince 2009 v 5:52 | labanda
Popíši vám jednoduchý postup vytvoření videa v PC v programu, který obsahuje každý WindousXP a Vista je to program Windous movie maker

otevřeme si program:

Import obrázků (které jsme si obstarali např stažením z internetu)Otevře se nabídka pc kde vybereme obrázky, které chceme použít ve videu (hromadné označení je držení ctrl a levou stanou myši označením obrázku)import zvuku nebo hudby

Import písničky zadáme stejně, jako import obrázků jen v programu klikneme na - import zvuku a hudby (pod importem obrázků)


Přetažení písně na časovou osu: (pravou částí myši označíme písen a vybereme přetáhnout na časovou osu, nebo levou částí myši uchopíme kurzorem písen a přetáhneme ručně na časovou osu)Přetažení obrázků na časovou osu: (levou stranou myši uchopíme obrázek a suneme s ním na časovou osu, takto můžeme i přehazovat obrázky na časové ose pokud nám obrázek neladí s textem a můžeme ho přesunout na jinou pozici, nebo také odstranit z časové osy pokud ho nebudeme ve videu chtít nakonec využít.)Některý z obrázků může být malých rozměrů a nejde na časové ose vidět, ale můžeme ho zvětšit:Zobrazí se scénář vyhledáme malý obrázek a zvětšíme ho přidáním efektů - zpomalit na polovinu:Pokud bude vidět je možno zvětšit ho levou stranou myší - kurzorem na časové ose
vytvořit titulky:
Vybereme jaké titulky chceme a můžeme měnit barvu jejich pozadí, barvu titulků, animaci titulků, a druh písma:

Barvu písma změníme stejně jako barvu pozadí textu a to tím, že klikneme myší barva : pozadí - čtvereček, barva textu - písmenko

Můžeme různě měnit i animaci titulků stejně jako barvu a styl písma:Jsou titulky na začátek videa, závěrečné titulky, titulky vložené do videa, a titulky před a po záběru obrázku:
prolínání videa:

Vytvoříme tak že kurzorem myši na levé straně přetáhneme obrázek přes obrázek, čím delší prolnutí, tím delší přechod vytvoříme.

přechody:

Otevřeme přechody po levé straně programu (tam co jsou i titulky) a vložíme různý přechod do prolnutí obrázků. (prolnutí nám vytvoří pomalejší přechod - prolnutí musíme vytvořit dřív jak vložíme přechod mezi jednotlivé obrázky)

efekty - přiblížení a vzdálení obrázků:

Otevřeme efekty (na stejné straně co přechody)

přiblížení obrázků vytvoříme tak, že přidáme na jednotlivé obrázky efekt - zpomalíme začátek.

oddálení obrázků vytvoříme tak, že přidáme na jednotlivé obrázky efekt - zpomalíme konec
Tak vytvoříme pochod obrázků. (nejlépe přidat 2x tyto oba efekty pro pěkný pochod obrázků)

uložení videa:

Po levé straně vybereme - uložit do počítače
Otevře se nám průvodce uložení filmu, zadáme název, pod kterým chceme video uložit a do které složky, klikneme na další zobrazí se nám nastavení filmu (nejlepší je doporučené nastavení), klikneme opět na další a zobrazí se probíhání ukládání filmu. A většinou je program nastavený tak, že po uložení filmu se zobrazí dokončit a tím se otevře video v přehrávači a přehraje se, jako celý film.


při kopírování uvést pls.zdroj

Obrázkový návod jak pracovat z F.F

3. prosince 2009 v 22:46 | labanda
Obrázkový návod- pokračování k psanému návodu F.F.

Zapneme program Format Factory a vybereme jaký formát písničky chceme uložit (můžeme tím formátovat i své soubory)


Přidáme soubor který chceme formátovat: (vybereme složku kam se má uložit nový formát)OK - souhlas s přidanými soubory - program se vrátí do hlavního okna


START - dokončení formátování v programu F.F.

při kopírování uvést pls.zdroj

Návod jak stažené videa z You Tube přeformátovat na audia

29. listopadu 2009 v 18:41 | labanda
Již díky zminovaným odkazem stáhneme video do PC a druhým zminovaným odkazem stáhneme program Formát Factory.cz zdarma též do PC kdy program instalujeme.

NÁVOD JAK PRACOVAT S F.F.
Otevřeme si program a po levé straně na liště jsou vyznačeny možnosti souborů (video,audio,obrázek,pokročilé) a pod každou možností jsou i jednotlivé druhy formátů a jelikož mi chceme z videa audio klikneme na audio, najdeme si formát v jakém chceme písen uložit (mp3) a klikneme na všechny typy do mp3 a otevře se nám okno kde v horní pravé straně klikneme na přidáme soubor, kdy se nám otevře nabídka pc a my zde vyhledáme stažené video z You Tube kdy ho označíme a přidáme do F.F. (nejlepší bude zadat si novou výstupní složku v pravo dole, aby jsme audio soubor písničky nemuseli dlouho hledat v PC). Video soubor se nám zobrazí v okně programu, klikneme v pravé horní časti na ok, a okno se vrátí do okna programu na počátku, kde se nám už zobrazí také soubor, který chceme přeeditovat. V horní části uprostřed okna programu je zelená šipka START na kterou klikneme a video soubor se přeedituje na audio soubor. Je to velmi snadný a jednoduchý použití. Pokud máte v PC jiný osvedčený podobný program můžete stejně použít i jej.

Obrázky jak postupovat:

Kde najít adresu na You Tube videa (písničky kterou chceme)při kopírování uvedte pls. zdroj

Jak stahovat klipy z You Tube a předělat je na mp3

26. listopadu 2009 v 20:53 | labanda
Jsem jednoduše přišla jak získat písničky na you tube, které jsou těžko k sehnání a předělat si je na mp3. Už jsem to přes Skype a přes Icq naučila celkem 3 děvčata a jedna z nich dokonce nakonec prohlásila: "Jééé to vůbec není složité jak se na počátku zdálo." Já totiž málokdy sehnala písničku, kterou jsem tam objevila a která se mi zalíbila,tak jsem jen zkusila stáhnout video díky jednim užasným stránkám a přeformátovala v jednom jednoduchým prográmku, který je k sehnání také zdarma a písnička byla na světě


při kopírování pls. uvedte zdroj
 
 

Reklama


Každá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz