české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

informace

Přidávám se k protestu!!!!!!

1. ledna 2013 v 16:43 | Labanda ©
Jde vidět, že jsem tu dlouho nebyla!

A k čemu se přidávám? Souhlasím! klikněte a čtěte

Kam zmizel Panel s komentáři a oblíbenými blogy?


To bylo skvělé. Hned jsem viděla kdo jak co okomentoval.(teď mi to uteče) Byla to moje nejoblíbenější funkce na blogu. Navíc jsem hned věděla, co moji oblíbení blogeři napsali. A teď tam místo toho je mega panel s novinkami a blog dne. Vždyť ten by se mohl dát někam níž. Kdyby se vše udělalo menší, tak se to tam krásně vejde. Taková důležitá věc a dá se pryč? Proč? Možná mi můžete oponovat tím, že mám tyto věci dělat přes RRS, ale to já neovládám :-( a asi nejsem jediná!!!!!!


Rozhodla jsem se nominovat Blog roku 2012

6. června 2012 v 22:28 | Labanda ©
Nominovala jsem na blogy roku tito blogy:

http://beatricia.blog.cz/- art a design
(zařadila bych ještě 4, ale jde boužel jen jeden blog v každé kategorii jináč bych nominovala ještě určitě http://dincie.blog.cz/ ,http://joy-mojsvet.blog.cz/ ,http://bilytygrik.blog.cz/ ,http://lofn.blog.cz/ )
(kdyby šlo nominovat více blogů ještě bych nominovala http://punerank.blog.cz/, http://fe-e.blog.cz/)

http://agrrr.blog.cz/- společnost a politika

( a ještě tento http://vanrosko.blog.cz/ )

Chci poprosit mé spřátelené blogy, kteří ještě nikoho v této soutěži blogu klik nenominovali (a nejsou proti mému názoru s blogy v závorce) v těch kategoriích pod kterými je ještě závorka, jestli by nenominovali ty v té závorce pod, bohužel jde nominovat v každé kategorii jen jeden blog a to zařazení jsem si tak nějak odvodila z obsahu blogu, ale přímo s tím zařazením nesouhlasím, ale tak nějaké kategorie jsem vybrat musela :) a kategorie od všeho něco chybí :) děkuji za spolupráci. Doufám že tam tu mou nominaci povolí, vyhodnotil se komentář, jako spam, asi díky odkazům :)
Hlavně prosím o nominaci http://dincie.blog.cz/ - art a design, protože, jak tento blog i mnou nominovaný si to oba moc zaslouží a tady byl těžký výběr, tak prosím někoho, aby nominoval aj Din, děkuji.


Příběh kulíška Labandy

28. května 2012 v 22:50 | Labanda ©
Tak i já jsem malý kulíšek a Edith mě poprosila o rozhovor na její blog Kulíšci v rozhovorech, tak pokud někoho tento rozhovor zajímá, najde ho v tomto článku klik a dokládám k tomu už jen fotku, z dětství, o které v rozhovoru mluvím a video o kterém mluví Edith.Jé jupí bude nový design, dostala jsem ho k narozeninám :-)

26. ledna 2012 v 0:10 | Labanda ©
Takže jako loni i letos mi Dincie k narozeninám nadělila nový design, je sice pravda, že s tímhle se budu těžko loučit, nebo je překrásný, ale určitě se k němu zase vrátím, protože mě prostě není pořád okoukanej, možná moji návštěvníci budou jiného názoru a už se na něj více dívat nemohou, ale můj je prostě ten nej. I když to pro mě byly snad všechny designy od Dincie :) Jsem moc ráda, že mi ho opět darovala k narozeninám a tímto jí velice děkuji za překrásný dárek. Najdete ho, když kliknete na tento odkaz :-) Myslím si, že Dincii pěkně trápím pořád neustále se zelenou barvou a s dívkami, v záhlaví, asi jí už opouští představivost ;-) i když zatím si skvěle poradila s mými požadavky :-)
malý náhled v celém článku aj diplomek za hádanku 21.

A vypadá to, že Hakeři zase útočí :(

16. prosince 2011 v 19:46 | Labanda ©
TAKŽE TO VYPADÁ, ŽE ZASE HAKEŘI ZNOVU ÚTOČÍ, NEBO MÁTE PRO TOTO JINÉ VYSVĚTLENÍ?
TAKŽE DNESKA SE OPĚT OPAKUJE ÚTOK HACKERŮ NA FB, NEBO KAMARÁDKA MI PÍŠE ČESKY A DO TOHO I ANGLICKY COSI O CHAT WEB CAMER NA FB, S JAKÝMSI ODKAZEM ALE POZOR, JÁ UŽ DÁVNO MÁM TUTO APLIKACI STÁHLOU V PC A STÁHLA SE A NAINSTALOVALA ÚPLNĚ SAMA, TAKŽE RADĚJI NIKDO NEKLIKEJTE NA ODKAZY OD PŘÁTEL PSANÉ ANGLICKY, TO NENÍ PŘÍTEL, ALE HACKER NA NĚJ NAPOJENEJ ZASE TU MÁME ÚTOK NA FB, VŠAK MY VÍME, ŽE HO CHTĚJÍ SMÉST ZE SVĚTA! TAKŽE SI NEPŘIDÁVEJTE ŽÁDNÉ CIZINCE A NEKLIKEJTE NA ŽÁDNÉ PODIVNÉ ODKAZY A UŽ VŮBEC NÉ PSANÉ ANGLICKY!!! BUDE TO NEJSPÍŠ URČITĚ VIR, PROSÍM VŠUDE KDE SE TO DÁ TUHLE ZPRÁVU SDÍLEJTE CHRÁNÍM JEN NAŠE POČÍTAČE A PENĚŽENKY ZA NOVÉ SOFTERY ;-)
A NEBO MÁTE PRO TOTO JINÉ VYSVĚTLENÍ?
(KLIKNĚTE NA OBRÁZEK PRAVÍM TLAČÍTKEM MYŠI A VYBERTE ZOBRAZIT OBRÁZEK NA POZADÍ, OBRÁZEK SE ZVĚTŠÍ)

Omluva pro všechny aj se slíbenými designy.

11. září 2011 v 7:46 | Labanda ©
Omlouvám se, nějak nestíhám, poopravila jsem některé návody, díky servru který skončil a tak musím všechny návody dělat od znova, ale některé jsem už i poopravila ;-), tak vás žádám o strpení a pochopení, vše opravim aj doženu ;-) jenom musím vše dělat postupně a omlouvám se, že nestíhám obíhat a oplácet vám návštěvy, není to schválně a do toho si ještě hledám i novou práci, takže toho mám až až. letím do práce, tak snad večer tu a nebudu vám en nyní slibovat mou návštěvu vašeho blogu ;-) :-)

HA Omlouvám se za vzniklé potíže s obrázky

2. září 2011 v 21:29 | Labanda ©
Omlouvám se za vzniklé potíže s obrázky, ještě že je mám schované, no to bude vám řeknu něco, jen ty designy nemám uložené kromě designů originálů, náhledy mažu, musím naít nějaký servr, který bude stoprocentně fungovat a má už nějakej zajetej čas v publikování, to bude několikahodinový pracovní maglajz :( bože za co mi toto děláš? :(

Umíš grafiku? přidej se do našeho týmu ;-)

7. srpna 2011 v 2:24 | Labanda ©

klikni a čti článek na grafickém blogu ;-)

Pozor Hacker dva způsoby jak stáhnout vir :(

27. července 2011 v 6:49 | Labanda ©
Pozor na FB (mně se to stalo, ale díky bohu mně nic neposlal ;-) doufám tedy :)

POZOR POZOR POZOR ! ! ! ! LIDI PROSÍM , AŽ VÁM BUDE NĚKDO Z PŘÁTEL PSÁT ANGLICKY ! NENÍ TO NIKDO Z PŘÁTEL , ALE POUZE HACKER KTERÝ SE NABOURÁVÁ NA ÚČTY ! ! VĚTŠINOU PÍŠE '' HI , HOW ARE YOU ? '' PROSÍM NEODEPISUJTE ANI NEOTVÍREJTE ODKAZ ON SE VÁM SNAŽÍ POSLAT VIDEO SE KTERÝM VÁM KOMPLETNĚ !ZAVIRUJE! VAŠE PC ! ! . . . NEOTEVÍREJTE ODKAZ ! ! ! TENTO STATUS KOPÍRUJTE A ŠIŘTE DÁL


Omlouvám se ale zdá se že jsem blbec klikl na odkaz s ip adresou a vypadalo to jako youtube .. a tim padem se mi chytl v pc vir. Tak doufám ze jste na to nikdo neklikal a nestahoval flash .. protoze je to vir a zaroven fake youtube ...

Tak si prosím dávejte pozor vypadá to na stejného hackera :(Zase jsem na to doplatila :(

18. července 2011 v 7:11 | Labanda ©

Já vážně na tu svojí dobrotu musím pokaždé doplatit :( Představte si, že jak mi je každýho líto a chci všem jen pomáhat tak se mi to vymstilo, :( Jeden s polubydlící zase se mnou vymetl, ale já mu to nedaruji!!!! A tuhle situaci stejně vyřeším, i kdybych si musela půjčit, on mě nepoloží, a přísáhám, že už nebudu taková, aby každej se mnou jenom zametal!!!! :( a omluvuji se, že neobíhám, práce a potom zase starosti doma, vůbec nic nestíhám :( Pa večer a ještě dlužim aj ikonku jedné admince, tak zatím pa a nebudte jako já, budte hodní jen na ty co si to zaslouží!!!!!
 
 

ReklamaKaždá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz