české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

fashion

Stop pupínkům na obličeji, dekoltu i zádech!

12. března 2010 v 2:37 | Labanda ©
Tak mám tady pro tebe tip, jak se zbavit pupínků za málo peněz, poradim ti dobrou masku s přírodních surovin a nemusíš si kupovat ty drahé kosmetické přípravky. Jak je známo příroda pomáhá lépe, jak chemie

No nejsou pěkné? Mikiny vyber si svou favoritku ;-)

11. března 2010 v 17:46 | Labanda ©
Tak kteroupak by jste zvolili? No já tu... dozvíte se v celém článku
aj to jak mikči vypadají ;-)Make-up

28. ledna 2010 v 2:58 | Labanda
Make-up Dior je plný překvapení. V každém jednotlivém kusu z této kolekce je patrný luxus a lesk pravých drahokamů. Pro vánoční období je tento make-up tím pravým ořechovým. Kolekce se nazývá New Look Noёl 2009. V každém kusu je obsažen krystalový prášek, díky kterému bude váš vzhled jiskrný a třpytivý v odrazu svíček a zrcadel. Kolektiv značky Dior však uvažuje i nad dokonalou reklamní stránkou věci. Například je v kolekci obsažen luxusní přívěsek značky Swarovski, který obsahuje lesk na rty s třpytivými odlesky.

Věnujte v zimě své pleti extra péči – vyzkoušejte přírodní pleťové oleje

28. ledna 2010 v 2:41 | Labanda

Zimní období každodenně útočí na naši pleť, která trpí nejen mrazy, ale také náhlými změnami teplot. Proto je třeba především v tomto období pečovat o pokožku mnohem více, než kdy jindy. Přinášíme vám spoustu užitečných tipů, jak správně v zimě pečovat o pleť.
Péče podle typu pleti
Přestože každý typ pleti vyžaduje jiný druh péče, platí pro chladivé zimní dny jedna hlavní zásada - nehydratovat, pokud pleť vystavujeme chladu a mrazu. Hydratační krémy se do chladného, natož mrazivého počasí nehodí. Obecně se doporučuje pleť hydratovat v noci a v přetopených suchých místnostech. Do chladu a mrazu je vhodné zvolit mastnější krém. Často stačí přehodit denní a noční krém - ten noční používat přes den a denní v noci.

Gen obezity dá se vypnout?

26. ledna 2010 v 6:06 | Labanda
Geny, způsobující obezitu, vědci nejdříve objevili, a teď se je snaží naučit vypnout. Bohužel, takový gen není jen jeden. Na který se zaměřit?
Rakušané z Institutu pro molekulární biotechnologii ve Vídni letos začátkem roku odhalili celkem 500 genů, které působí jak na tukovou tkáň, tak na mozek, svaly či ledviny. A to možná není konečné číslo.

Svět hrozně přibral

Například lidé s kopií genu označovaného jako FTO mají o 30 procent vyšší riziko, že budou trpět obezitou. Tento gen, považovaný za jeden z hlavních viníků obezity, se aktivuje hlavně po dosažení sedmého roku věku.
U lidí s dvojí kopií - jde asi o každého šestého člověka na světě - to je dokonce 70 procent.
Vysvětluje to skutečnost, proč se někomu daří hubnout jen velmi těžko. Už nyní má miliarda lidí nadváhu a třetina z nich je morbidně tlustá.
Ti, kdo mají dvě kopie daného genu, váží v průměru přibližně o 3,3 kilogramů víc než ti, kteří ho nemají. Proto se vědci v mnoha zemích zaměřili na způsob, jak "tlusté" geny vyřadit z činnosti.

Péče o plet

26. ledna 2010 v 6:01 | Labanda

Pleť

Lehké hydratační krémy plné vody vyměníme za péči s hutnější konzistencí a vyšším obsahem tuku. Tuk působí jako hřejivý obal a zabraňuje vysychání. Tyto krémy by měly obsahovat vitamíny A a E, které nejen zlepšují stav pleti, ale mají i antioxidační účinky. Nezapomínejte výživnými očními krémy dodávat potřebnou výživu citlivé pokožce v oblasti očí.

Jak hubnout?

26. ledna 2010 v 5:54 | Labanda
Kalorie skončí pod vodou
Oproti ostatním sportům má plavání jednu velkou výhodu, mohou ho vykonávat téměř všichni bez rozdílu věku i kondice. Při plavání je totiž kladen minimální tlak na klouby, nedochází k nárazům a přitom jsou procvičovány téměř všechny svalové skupiny. Voda klade při pohybu mnohonásobně vyšší odpor než vzduch, tudíž při plavání vydáme až pětkrát více energie a síly než na suchu. Zkuste si stanovit týdenní tréninkový program a pak se podle něj držte, abyste nevypadli z kondice, kterou si budete postupně budovat. V ideálním případě si vyčleňte třikrát týdně čas, a to minimálně na třicetiminutový trénink - kratší doba nemá cenu. Výmluva, že po práci už nemáte čas nebo jste unavení, neprojde.

10 nejvíc sexy žen

26. ledna 2010 v 5:49 | Labanda

Fotogalerie: Deset nejvíc sexy žen

TOP účesy

26. ledna 2010 v 5:39 | Labanda
Letos letí jednoduchost, dlouhé vlasy, uhlazená elegance nebo lehká nedbalost, ale především přirozenost.
Hladký uzel, měkké vlny, žádné barevné nebo střihové extravagance. Vybrali jsme pro vás dvacet aktuálních účesů, kterými korunovaly svůj večerní look přední americké herečky na lednovém předávání Zlatých Glóbů. Populární ofinu, mikádo nebo geometrické střihy mezi nimi ale nenajdete. Možní i pro to působí jejich účesy velmi žensky a nadčasově. Uvolněný pramínek vlasů nebo jemný odrost májí punc náhodnosti, k absolutnímu hitu patří vyčesané hladké účesy s odhaleným čelem a přirozené barvy. Inspirujte se!

10 tipů pro krásné a zdravé nehty

26. ledna 2010 v 5:13 | LabandaUpravené ruce a zdravé nehty o nás prozrazují hodně, stejně jako nehty okousané a s oloupaným lakem. Nehty také ukazují stav celého našeho organismu - jejich lámavost nebo bílé skvrnky mohou značit nedostatek vitamínů nebo jiných tělu potřebných látek.

"Právě proto, že jsou nehty odrazem komplexního zdraví, nelze jejich kvality docílit jen s pomocí přípravků z drogerie, ale je nutné doplnit tuto vnější péči také kvalitní stravou a dostatkem tekutin," vysvětluje Lenka Hronová z firmy Glasscare, která vyrábí skleněné pilníky na nehty. Následujících deset tipů vám zaručí nehty, které září krásou a zdravím.
 
 

Reklama


Každá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz