české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

fashion

Gothic style

11. května 2010 v 19:58 | Labanda ©

gothic
Tajemno! Krev! Černo! Růže! Kříže! Horory! Metal! To všechno je gothic...
čti v celém článku:
zel.šipka

Máš problémy vytvořit unikátní stíny? Tak se raduj, řešení je tu ;-)

7. května 2010 v 14:56 | Labanda ©
nalep. oční stíny
Trávíš dlouhé minuty malováním očních stínů? A stejně to nakonec nevypadá nijak dokonale? Tak teď je tu super novinka, se kterou budeš ve chvilce vypadat tak, jako kdybys právě přišla od "profíka". Americká společnost ColorOn totiž přišla s naprosto revolučními nalepovacími stíny. Chceš být za tygřici, romanticku princeznu nebo tajemnou dívku s motýlými stíny? Nic z toho teď nebude problém! Stíny jsou natištěné na papírku, který přiložíš k víčku, jemně na něj zatlačíš a sloupneš ho. V noci, než půjdeš spát, je pak jednoduše odstraníš odličovací vodou nebo mlékem.
Výsledkem jsou naprosto úchvatné stíny a tvůj zaručený post hvězdy ve tvém okolí. Budou se prodávat v balíčku po pěti, deseti nebo dvaceti kusech různých variací, ale kdy tahle vychytávka dorazí i k nám zatím není známo. Každopádně to bude určitě hitovka.Jaký rozdíl je ve stylu Emo a Scene?

6. května 2010 v 10:30 | Labanda ©
Být EMO nebo SCENE? Obojí je cool, ale je v tom vůbec nějaký rozdíl?
čti v celém článku:
avatar blik šipka

Scene účes

5. května 2010 v 12:15 | Labanda ©
scene girl

Vykouzlit pravý scene účes není žádná hračka, ale s trochou praxe to pak půjde snadno.

Co na takovou vlasovou kreaci potřebuješ?
Základem jsou dlouhé nebo alespoň polodlouhé vlasy, protože s "ježkem" na hlavě to opravdu nepůjde :) Pak budeš potřebovat hřeben, kterým vlasy především vzadu pořádně natupíruješ a kvalitní lak, kterým účes dokonale zafixuješ.
Další nedílnou součástí je žehlička na vlasy, kterou uhladíš postranní prameny, ale s tou opatrně. Vlasům totiž její časté používání zrovna moc nesvědčí, stejně jako denní tupírování a tuna laku. Tvoje hříva ocení, když jí dáš občas od toho všeho volno :o)

Pokud máš všechno připraveno, mrkni na videa a pak se do toho pusť sama!Videa v celém článku:

šipkadolu4

Znáte svůj typ pleti?

20. dubna 2010 v 13:46 | Labanda ©
Znáš svůj typ pleti? Víš, jak se o ni dobře starat? Udělej si test. Očisti svůj obličej pleťovým mlékem a vodou. Neaplikuj si žádný krém a zjistěti, jak je na tom tvá pleť.

Bohužel mě sem ta flash zobrazit nejde a rovnou i objevíš zdroj ;-)

Šortky musíte mít! Víte jaké?

4. dubna 2010 v 13:59 | Labanda ©
sexy

Pokud přemýšlíte, čím oživit svůj jarní šatník, tak letos jednoznačně vsaďte na šortky.
Pořiďte si alespoň jedny do svého šatníku a budete naprosto in. Dávejte jen pozor na střih! Letos letí hodně krátký, který spíše připomíná spodní prádlo.
čti v celém článku:

zel.šipka

Léto - plavky Tak přesně ta osůbka ví, že tohle je článek pro ní, že?

27. března 2010 v 15:17 | Labanda ©
04021273934909892862.jpg Tak a mám tu tři otázky, jaké myslíš, že bych si vybrala barvou (Yukiho ty bys to mohla uhádnout tu barvičku, však víš ;-)) a ty Ájíčku barvu nehádej, to bys měla moc jednoduché ;-) ale zkus ten tvar, jakej bych si vybrala ;-) , a jaké tvarem a poslední otázka, jaké by sis vybrala ty. Tak v celém článku uvidíte nabídku plavek a tady jen lákadlo na ně a já chci slyšet, jaké by jste si vybrali ;-) No pokud někdo bude chtít koupit, dám adresu, kde ;-) stačí jen si říct, ale takhle je to jen anketa, pro které zvolíš, a né reklama, tak v celém článku vybírej ;-) a typujte můžete zkusit oboje, jen Ájíček by měla to moc jednoduché ;-) třeba něco i dostanete ;-) PIŠTE KOMENTY PLS KUJU
šipka dolu4

Módní tipy pro jaro 2010

21. března 2010 v 20:16 | Labanda ©
fashion

Slečny, dámy, dívky, ženy, no prostě všichni co to baví a zajímá, pojdme se inspirovat na modu ať víme čím obohatit šatník ;-)
čti v celém článku


zel.šipka

Ženský zadeček - omluva za špatné zařazení článku, je před tímto článkem

21. března 2010 v 17:24 | Labanda ©

Passionata

Nemáte někdy pocit, že z dámského pozadí jde hlava kolem úplně všem? Skoro po každém šílí nějaký muž a skoro z každého šílí nějaká žena.
Pro ty první je ženský zadek děsně sexy a je úplně fuk, že nemá parametry modelek spodního prádla. Pro ty druhé je skoro za všech okolností nepřijatelný. Ano, zadek je pro mnohé z nás nepřítelem číslo jedna. Je velký, rozkydlý, neforemný, kazí nám postavu, nevejdeme se kvůli němu do stejných rour jako Kate Moss a vůbec... Má jediné štěstí, že nám není denně na očích. Jinak bychom s ním rázně zatočily! I když než se rozhoupeme s ním opravdu začít něco dělat, nejprve:
šipka dolu4

Máš vlasy suché, bo naopak mastné? Triky co pomohou ;-)

20. března 2010 v 18:21 | Labanda ©

Mizerné vlasy? Superzbraně, jak na ně!

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Jenže těm poškozeným nepomůže nejmodernější střih ani netradiční barva. Jak na ně, aby zářily zdravím?
Ani ty nejpropagovanější a nejdražší přípravky vlasové kosmetiky nevykouzlí krásné vlasy hned a hlavně napořád. Chce to pravidelnou péči. Podívejte se na své kadeře zblízka a zkuste jim naordinovat přesně to, co potřebují.
čti v celém článku:
zel.šipka
 
 

ReklamaKaždá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz