české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

fashion

Neviditelné kalhotky FÍHA NA CO JEŠTĚ NEPŘIJDOU?

29. srpna 2010 v 13:00 | Labanda ©
e string

Éra tang je pomalu ale jistě u konce. Teď přichází na řadu novinka, která je hravě strčí do kapsy...
Z USA se k nám totiž dostávají revoluční "kalhotky", které už vlastně ani kalhotkami nejsou, s názvem C-String. Jde vlastně jen o jakousi drátěnou konstrukci pokrytou látkou, která zakrývá jen to nejnutnější a pod oblečením není vidět. Zepředu vypadají dost sexy, vzadu připomínají tanga, ale na bocích není nic. Podle výrobce jsou navíc díky ohebnému rámu velmi pohodlné a ideální i na opalování.

K dostání jsou v on-line obchodech i u nás a cena začíná na 230 Kč za jednoduché modely v různých barevných provedeních až po "vystajlované" modely pro "speciální" příležitosti, pohybující se kolem 450 Kč.

Mno nwm, já tanga od jisté doby nesnesu a dokonce aj Signy mi pověděla, že se ke mně moc nehoděj a je to pravda, bo když jsem tančila říkala ať nosim ty své kratásky, že jsou pro mě lepší a taky že byly ;-)

Jako boty ňaminku?

3. srpna 2010 v 10:42 | Labanda ©
boty

Co takhle mít místo podrážky sandwich nebo si vyrazit na párty v lodičkách, které připomínají dobře namíchaný koktejl. Žádný problém...
Návrhář Robert Tabor se specializuje na výrobu bot, které pojímá jako malá umělecká díla. Jedny mají podobu amerického "bouráku", jiné třeba čínského draka a poslední kolekce je celá zaměřená na jídlo. Obout si tak můžeš botu v podobě zmrzliny, špaget s masovými koulemi nebo třeba hamburgeru na kostkovém ubrusu.

Na svém kontě má Robert už přes 75 originálních kousků a na výstavách s nimi sklízí jeden úspěch za druhým. Jediný problém je v tom, že svoje kousky nevyrábí nikdy v páru, ale jako samostatné exponáty, takže jediná šance je, vzít si na levou nohu "hambáče" a na druhou "točenou zmrzku" :o)

Spousta lidí, kteří tyhle ujeté botičky obdivují už ale návrháři píše, aby začal dělat svoje umělecká díla po dvou a oni si v nich mohli vyjít ven. Pokud s tím začne, rozhodně nepůjde o levnou záležitost, protože už teď se ceny pohybují od 500 dolarů výše za kus...Dinamické účesy ;-)

29. července 2010 v 13:32 | Labanda ©
"Styl je odvaha být sám sebou a trendy by nás měly pouze inspirovat," říká muž, který první z tohovytváří a druhé udává. Kadeřník a stylista Michal Zapoměl.      ..:: Nahrejto.cz ::..   ..:: Nahrejto.cz ::....:: Nahrejto.cz ::..   ..:: Nahrejto.cz ::..  ..:: Nahrejto.cz ::..                                                                                                                                            


Splihlé vlasy, vysušená kůže a cukání víček

26. července 2010 v 18:30 | Labanda ©

Štvou tě vysušené vlasy, roztřepené konečky nebo hroší kůže? Možná, že se ti tím tvoje tělo jen snaží něco naznačit... Rozlušti tuhle "body šifru" a dopřej si péči, kterou si právem zasloužíš!

čti v celém článku:
šipkadolu4

Co můžeš udělat pro krásu

21. července 2010 v 9:00 | Labanda ©
vychrtlíci

Žádné diety! Co je normální váha? Orientačním vodítkem, jestli váha odpovídá vzrůstu, je tzv. BMI - body mass index. Jak se BMI vypočítá?

Co můžeš udělat pro krásu

čti v celém článku:
šipkadolu4

Ponožky do sandálů, a lodiček?

6. července 2010 v 18:00 | Labanda ©
pon2

pon1

Móda velí, ponožky do sandálků, lodiček, balerínek i do kotníčkových bot! Ale... Ještě nedávno jsme slyšely ze všech stran, že ponožky do otevřených bot nepatří! Tak jak? Máme se skutečně podřizovat módnímu diktátu za každou cenu?

Ponožky jsou IN, ale jen pro někoho!

 1. Tento výstřelek se hodí spíše pro mladší generaci. Jestliže jsme na dortu sfoukly třicátou svíčku, zvažme, zda je tato móda pro nás.
 2. Trendy look vyžaduje opravdu krásné ponožky. Pro začátek zkusme jemné neutrální odstíny s vytlačenými vzory. Silné a vyšší ponožky nosme jen do kotníčkových bot (bude nám z jich vykukovat jen kousíček).
 3. Přimlouváme se za to, abychom vynechaly balerínky! Relativně hezky mohou vypadat v "peep toe" (doslova "vykukující palec") obuvi na podpatku.
 4. Pozor na cirkus! Milujeme barvičky a nemůžeme si pomoct? Dobře, ale bereme-li si barevné ponožky, kombinujme je s jednoduchými světlými botami a naopak.
 5. A můžeme ponožky i vrstvit. Pokud se nebojíme vůbec ničeho, vezměme si vyšší ponožky a přes ně ještě jedny, o něco nižší, samozřejmě jiné barvy. Je to divočina, ale můžeme si být jisté, že nás nikdo nepřehlédne:-)

Buďme trendsetter!
Na tomto příkladě je krásně vidět, jak je móda pomíjivá. Berme proto módní trendy na vědomí, ale vezměme si z nich jen to, co se nám opravdu (!) líbí. Nosit něco jen proto, že je to IN, je nesmysl. A naopak - líbí-li se nám kombinace, za kterou se nám ostatní smějí, nenechme se odradit. Vždyť kdo ví, jestli právě my nevytvoříme nový trend...Jak pečovat o prsa, aby byla zdravá.

27. června 2010 v 18:00 | Labanda ©
Krásná prsa jsou jen ta zdravá. Proto se o ně musíme starat a nezanedbávat prevenci. Jak na ni, zjistíš v celém článku.
šipka dolu4

Punk style

24. června 2010 v 17:00 | Labanda ©
punk

Punk je hudební a životní styl. Anglicky toto slovo znamená nesmysl nebo výtržník. Toto označení se používalo pro nekvalitní hudbu. Punk jako hnutí vznikal postupně,přesto za jeho vznik bývá zpravidla označován rok 1976. Především v anglii nebyl tento styl chápán pouze jako hudební styl,ale i jako věc životního stylu. Punkeři se pak programovaně stavěli proti společnosti a propagovali protikladný životní styl,kde kritizovali především přetvářku a ,,honbu za penězi". Tento životní styl vedl během krátké doby k určité pasivitě a s hnutím se často šířily drogy. Heslem punku je No Future - žádná budoucnost. Ze strany vyznavačů punku se často setkáte s tvrzením,že základem punku je prvokace.

HIP HOP style

24. června 2010 v 15:30 | Labanda ©
hiphop

Co zpočátku vypadalo jako zoufalý výkřik z černošského ghetta,se stalo jedním z hlavních trendů současné kultury.Řeč je o HIP HOPU.
čti v celém článku:
šipkadolu4

Barbie styl

24. června 2010 v 13:00 | Labanda ©
Barbie animka

Co je to barbie styl? A jak se Barbie stát.
čti v celém článku:
šipkadolu4
 
 

ReklamaKaždá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz