české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

fashion

Hubnutí bez diety a pilulek

27. května 2017 v 1:24 | Labanda ©
Chcete opravdu zhubnout bez držení jakékoliv diety?
Opravdu jsem zhubla během 3 měsíců víc jak 10kg.
A žádné zázračné pilulky v tom nejsou!
Je to naprosto jednoduché, vyhněte se konzumaci jakéhokoli slazeného pití s bublinkami.
Začněte pít čistou neperlivou vodu a hlavně neslazenou (klidně z kohoutku).
Mám to ověřené sama na sobě.
Když jsem pila jen neperlivou (neslazenou) vodu, byla jsem docela hubená holka.
Začala jsem pít slazené pití a nehorázně jsem přibrala, ale ted´opět piji už 3 měsíce čistou vodu (jím naprosto vše na co mám chut´, bez omezování se) a zhubla jsem víc jak 10kg. Je to opravdu maličkost a funguje.
A nezapomente se také více hýbat, kam nemusíte jet autem, jděte pěšky, nebo jedte autobusem, věřte, že i to pomáhá.
Zkuste to a sami uvidíte, že to je jednoduché a hlavně účinné. Alespon mně to pomáhá.
Tak doufám, že to pomůže i vám :-)

Jsi hubená, nemůžeš přibrat, nebo naopak obézní a nemůžeš zhubnout?

26. ledna 2011 v 7:36 | Labanda ©
Omylem jsem zaplula po dlouhé době na krásná.cz a tam mě potěšil článek o tom, jak mladé dívky drží drastické diety a pak zase naopak mě trochu rozhodil článek, kde radí mladým holkám, jak přibrat. S těma drastickýma dietama to beru, pokud ti ovšem doktor sám neřekl, že jsi obézní a měla bys s tím něco dělat, v tom případě ho poslechni, víš, můžeš aj svou obezitou umřít, srdíčko ti přestane pracovat, zavalí se tukem, takže jestli ti doktor řekl, abys s tím něco udělala, udělej, jen to hlavně nemiř někam do extrémů, jsou aj tábory, kde ti pomohou a poradí. Jedna má kamarádka, spíš kmotřenka mý maminky, tam jezdila a pomohli jí. Byla obézní a teď není hubená, ale je akorát, zdravé ženské tělo, sice se pořád musí hlídat, nebo obezitu má bohužel v genech a její sestra, co vždycky byla hubenější než ona se najednou neuhlídala a je golem. Takže pokud ti lékař radí něco schodit, vypracuj s ním plán, bo se informuj na ten tábor, Kačce se tam moc líbilo a pokaždé se tam těšila znova, když jela naposledy, jsem se divila, vždyť už nepotřebuje, nejela hubnout, jela jen za přáteli tentokrát, povzbudit je a dodat odvahu ;-) Takže pokud to nebude, že z extrému přelezeš do extrému, tak s pomocí lékaře do toho jdi!!!!
Pokud máš ty sama pocit, že jsi tlustá, nejdřív to skonzultuj s lékařem, on sám ví, jaká bys měla být a pokud doktor řekne, že to nepotřebuješ, poslechni ho!
Jestli si na tebe zasedly jen nějaké kravky a tyranizujou tě ve škole, že jsi tlustá a nejsi, jen jsi akorát, jak to mají nejvíc kluci rádi, ignoruj je! Třeba jim odvěť nějakou trefnou poznámku a před ostatníma ať se pobaví i zbytek třídy a třeba tvůj idol zjistí, že jsi správná a chytrá holka. Řekni jim příště:
"Já jsem se sebou spokojená, jestli ty ne, to je jen tvůj problém.A je lepší mít nějaké kilo navíc, já s tím kdykoliv můžu něco udělat, ale vy se svou blbostí už bohužel nic neuděláte!"
A jsi-li naopak hubená a jíš cokoliv se dá, aj kalorický bomby a prostě nepřibereš a zdravě jíš, nebo jíš normálně a jsi hubená, nesnaž se za každou cenu přibrat, protože nedržíš -li nějakou dietu, jsi tím pádem zdravá, máš i zdravou pleť a prostě tvé tělo má takový metabolismus a ty co jí cokoliv a nepřiberou, tak těm stejně nepomůže ani svěcená voda :-D. Vím to, moje dvě kamarádky mají celý život tento problém, ale jestli v noci hřeješ, jako kamínka, se nediv s tím vážně nic neuděláš a mě jen zbývá sladce závidět tvé úžasné spalování. Jediné co ti může trochu pomoc, ale nemusí to být zaručené, i když Ájíček už med přestala v takovém kvantu jíst, zkus med. Ájíček přibrala sice jen na chvíli 4kg, (ale přestala ho i jíst, tak možná proto jsou zase dole). Takže si slaď čaj medem, bo lepší bude, když si ho namažeš na chleba, nebo sníš dvě lžičky denně jen tak. Protože med, když zaleješ horkou vodou, ztrácí svůj magickej účinek. Ale pokud ho navíc namažeš na chleba, nebo sníš dvě lžičky, budeš navíc i chráněná od virů a bacilů a budeš více odolnější proti nemocem ;-)
Takže děvčata všechno bude nejlepší konzultovat s tvým lékařem, či specialistou pro tento obor a výhradně se jen držet jeho rad a instrukcí, takže z toho nebuď moc stresovaná. Poraď se raději se specialistou, poslechni ho a na hloupé připomínky, že jsi tlustá, nebo zase naopak moc vyzáblá, chytře odpovídej a své tělo, které je teprve zatím ve vývinu moc nestresuj a nevybočuj do extrémů! Nezapomeň, že nejlépe ti pokaždý pomůže jen odborník na tuto věc a né rady mladých nezkušených kamarádek, nebo zainteresovaných spolužaček, které mají malé sebevědomí, tak si ho zvyšují tím, že tebe a tobě podobný holky urážejí, ale tím strapńují jen sami sebe, na to nezapomínej!!!!

Cvičení: jak mít krásné nohy

11. října 2010 v 13:33 | Labanda ©
Tak vam tady necham odkaz na navod, jak si vytvorit krasne nohy ;-)

tady kliknete ;-)


PS: jsem v praci, tak vecer budu reagovat na vase komentare ;-) Pa vecer musim jit pracovat bohuzel, skoncila prestavka, tak pa ;-) :-)

Lenka – modelka na vozíčku

11. října 2010 v 13:00 | Labanda ©
lenka

"Nejde mi o to, že se já projedu na mole jako modelka. Chci tím spojit dva stále tak vzdálené světy - svět zdravých a nás hendikepovaných," říká hvězda naší sobotní módní přehlídky Lenka.
čti v celém článku:
šipka dolu4

On je to fakt, že když člověk tomu věří díky kouzlu, tak kouzlo funguje.

7. října 2010 v 11:00 | Labanda ©
carodějka

On je to fakt, že když člověk tomu věří díky kouzlu, tak kouzlo funguje. Protože okolí tě vidí stejně, jak se cítíš ty a když budeš věřit kouzlu, že jsi krásná, okolí uvidí tvou krásu ;-) Chytrý krok, když přesvědčíš kouzlem své myšlenky, krásnou tě uvidí i okolí ;-)
KRÁSNÁ DÍKY SÍLE MYŠLENEK ;-)
Dej si do své koupele šálek mléka a posypej si tělo lístky růží. zavři oči a řekni:"Budu krásná, budu krásná." Opakuj tento rituál ještě jednou následující týden. Tvoje vyzařování pocítí každý v tvé blízkosti ;-)

Slovníček v modelingovém světě.

26. září 2010 v 10:00 | Labanda ©
Jak se co říká v modelingovém světě, najdeš v celém článku:
avatar blik šipka

Zadek, nebo prsa?

8. září 2010 v 7:11 | Labanda ©
Které části ženského a mužského těla přitahují nejvíc pozornosti a které, pokud vypadají skvěle, ocení opačné pohlaví?
čti v celém článku:
šipkadolu4

Máš na to stát se modelkou?

6. září 2010 v 16:00 | Labanda ©
models

Sláva, peníze, večírky, sem tam trochu zapózovat a jinak si hlavně užívat. Přesně takhle si spousta lidí představuje život modelky. Skutečnost je ale jiná. Modeling je pěkně náročná práce. A my ti odhalíme, co nutně potřebuješ k tomu, aby ses mohla stát modelkou. Zjisti, jestli na to máš!

čti v celém článku:
šipkadolu4

Vytvoř si vlastní styl a buď originálně cool ;-)

5. září 2010 v 8:00 | Labanda ©
Za prvé si v hlavě udělej jasno jaké oblečení (styll se k tobě nejvíce hodí a v jaké se cítíš úplně nejlépe ;-) (sportovní, odvážné, extravagantní,gothick, scene apod.)

Jaké barvy se k tobě nejlépe hodí a jaké se ti líbí a co z jakého stylu tě vzalo za srdíčko, můžeš z každého stylu použít jen něco, boty scene, ghotick šaty bo líčení a sportovní sukni a společenskou halenku mno prostě kreativitě se meze nekladou, hlavně at vše k sobě správně ladí ;-)

Dbej na správnou a in volbu doplňků, takový doplněk udělá asík nejvíce, takže je vůbec nevynechávej a vše co tě okouzlí a osloví, i když to ostatní třeba nenosí, ty si to kup, budeš tím víc jedinečná ;-)

Kup si např. obyč. bílé tričko a celé si ho barevně pomaluj dle své představy, jedinečnost se cení ;-)

A co je nejdůležitější pokaždé buď svá a nikdy se nepřetvařuj, přátelé a kamarádi tě musí mít rádi, takovou, jaká jsi ;-)

Jak použít styling?

30. srpna 2010 v 12:08 | Labanda ©
styling


Nedaří se ti pomocí stylingu vytvořit ten super účes, který vidíš před sebou v časopise? Vypadáš ráno před zrcadlem úžasně, ale sotva přijdeš do školy, je tvé snažení to tam? Máme pro tebe radu od kadeřníka a vizážisty Zdeňka Fencla...
 
 

ReklamaKaždá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz