české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

celebrity a o filmu

Pět nej filmů

27. července 2012 v 18:49 | Labanda ©
Pretty Woman
Divoké kočky
Cindy
První rytíř
Hachiko příběh psa

Recenzi a můj dojem na filmy najdete v celém článku:

Poznáš z jakého serialu to je? Minisoutěžka o co chceš ;-)

14. října 2010 v 18:00 | Labanda ©
W: Myslela jsem, že přijde Alex.
B: Vy spolu chodíte?
W: Ne, jsme jen přátelé. Chodili jsme spolu, ale rozešli jsme se.
B: Jak to?
W: Ukradl mi bárbínu. Bylo nám pět.

Kdo jako první uhádne z kterého serialu to je má ode mně co chce, design, klikačku bo jen diplomek, prostě to o co bude stát ;-) A aby jste to neměli tolik jednoduché, dám moderovat komentáře, ať neokukujete ;-) A dalších 5 co uhodnou mají u mě diplomek ;-) :-)

Avril Lavigne

10. října 2010 v 13:00 | Labanda ©
avril

Jako zpěvačka je Avril perfektní! Jako návrhářka luxusně voňavých parfémků je ale taky hodně dobrá. Teď ti Avrilka prozradí svoje nejoblíbenější věcičky, bez kterých by už nemohla existovat...
čti v celém článku:
šipkadolu4

Justin Bieber vystoupil s Miley Cyrus!

6. září 2010 v 6:05 | Labanda ©
justin miley

Kvůli nemoci musel kanadský zpěvák zrušit nedělní koncert! V úterý ale zklamaným fanouškům všechno vynahradil...
Justina (16) o víkendu skolilo nepříjemné nachlazení a musel tak odvolat již dlouho dopředu domluvenou show v New Yorku. Naštěstí ale jeho nemoc netrvala dlouho a fanoušci mohli svého idola přivítat na pódiu v úterý!

A čekalo je obrovské překvapení. Spolu s Justinem totiž na koncertě zazpívala například Miley Cyrus, Usher, Ludacris, Boyz II Men nebo Sean Kingston. Důvod? Záběry z tohoto vystoupení se objeví v Justinově životopisném 3D filmu, který v těchto dnech natáčí.

Show to byla opravdu velkolepá. Když se Miley objevila na scéně, aby s Justinem zazpívala jeho hit Overboard, nicnetušící publikum málem explodovalo nadšením.

"Přestože Miley a Justin se na pódiu téměř nedotýkali, bylo zcela jasné, jak to mezi nimi jiskří," popsala jedna divačka s tím, že z Justina během celého večera doslova sršela energie.

"Tohle byl pro mne historický okamžik," napsal ještě večer po koncertě Justin na svůj twitter a pokračoval: "Já, Miley Cyrus, Usher a všechny ty ostatní stars jsme zpívali před vyprodanou halou! Fakt jsem si to užil. Dík všem!"Sucker Punch

28. července 2010 v 14:00 | Labanda ©
obrázek

Tvůrci filmové události příštího roku nechali konečně nahlédnout netrpělivé fanoušky pod pokličku. A podle traileru to bude asi dost divoká podívaná...
čti v celém článku:
šipkadolu4

Lady Gaga a její kostýmy

11. července 2010 v 17:00 | Labanda ©
LG

Nejen díky skvělé hudbě, ale hlavně kvůli výstřednímu oblečení se proslavila Lady Gaga. Víme, co za jejími geniálními nápady stojí!
Je to alkohol!!! Gaga (24) přiznává: "Whisky mi pomohla vymyslet ty největší úlety!"

Když má zpěvačka pocit, že by ji mohlo napadnout něco zajímavého, sezve své stylisty a udělají si u ní v bytě malou party. "Otevřeme láhev něčeho ostrého, zapálíme si cigaretu a vymýšlíme!"

"Nikdo si na nic nehraje a necháme se unášet našimi nápady," vysvětluje Gaga a zároveň přiznává, že rána po takových večírcích jsou hodně krušná: "Naštěstí se takhle setkáváme jen výjimečně! Alkohol mi nedělá dobře!"

Lady Gaga navíc dodává, že bez extravagantní image by nebyla tam, kde je dnes. "Žádný umělec nevypadá jako já! Oblékám se záměrně tak, aby na mě každý zíral. Chci šokovat! Ráda schválně dělám to, co by nikdo jiný neudělal. Třeba se uprostřed zimy procházím po centru města ve spodním prádle. Baví mě ty reakce!"Pink, že by i herečka?

8. července 2010 v 18:10 | Labanda ©
pink

V plném proudu jsou teď práce na novém filmovém zpracování oblíbeného britského komiksu Tank Girl. Ten je o punkerce, která musí zachránit svět a producenti jsou přesvědčeni o tom, že ideální hlavní hrdinkou by byla právě Pink!

"Právě píšeme scénář a pro hlavní ženskou roli hledáme výraznou osobnost," prozradil jeden z producentů. "Pink by se nám přesně hodila a její skutečná povaha by se mohla skvěle promítnout do nové Tank Girl!"

Komiks dostal filmovou podobu už v roce 1995 a hlavní roli si v něm zahrála Lori Petty. Snímek ale nebyl příliš úspěšný, a tak producenti doufají, že tentokrát to bude trhák! U nás se film promítal pod názvem Pancéřová holka.

Kristen Stewart dala přednost upírovi, ale doma má vlky ;-)

7. července 2010 v 19:00 | Labanda ©
bella


Zatímco filmová Bella dala přednost upírovi, ve skutečnosti jsou její láskou vlci!
V nedávné show Davida Lettermana se Kristen přiznala k šokující skutečnosti. Domácími mazlíčky celé její rodiny jsou totiž vlci! "Jsou jako moje děti, miluju je a oni zase mě". To nakonec dokázala i fotografiemi, nejstaršího člena smečky Jacka. "Vím, že vypadá trochu strašidelně, vždyť je to vlk. Ve skutečnosti je ale vážně milý a nejvíc zbožňuju, když si mi lehne k nohám."
Když přišla na řadu fotografie Jacka s okousanými krvavými kostmi, neodpustil si David poznámku, že když lidé tuhle fotku uvidí, určitě si začnou vlky jako domácí mazlíčky objednávat hromadně :)

O trochu mírumilovněji vypadala fenka Lily, která je také z vlčího rodu i když jak nakonec Kristen přiznala, ani Lily, ani Jack, nejsou čistokrevnými vlky, ale kříženci se psy, jejichž chov je v USA, na rozdíl od vlků, legální. Žádný krvavý útok tedy Kristen (snad) nehrozí...NOVÝ TRAILER K FILMU HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI!

7. července 2010 v 16:00 | Labanda ©
Po deseti letech jde dobrodružství o mladém čaroději do finále. A už trailer napoví, že to bude pěkně napínavá a drsná podívaná...
První část Relikvie smrti uvidíme v našich kinech až
18. listopadu 2010, ale malou ochutnávku pro tebe mám už teď!
Nové tattoo Miley Cyrus

23. června 2010 v 13:00 | Labanda ©
miley

O tom, že je Miley zamilovaná není pochyb. Rozhodla se to ale potvrdit i dalším tetováním...
Není to tak dávno, co Miley Cyrus pobouřila veřejnost svým tetováním, které je v USA povoleno až 18 let a už se může chlubit dalším.

Zatímco první "kérku" v podobě hesla "Just Breathe" si nechala Miley vytvořit na památku své zesnulé kamarádky Vanessy, která zemřela na cystickou fibrózu, ta druhá má důvod úplně jiný.

Nový nápis "Love", který má vytetovaný na pravém uchu, značí podle jejích slov jednak lásku k Liamu Hemsworthovi, se kterým už dlouhou dobu chodí, ale je především reakcí na negativní šílenství, které kolem ní média tvoří.

Bulvární plátky Miley kritizují především za její předčasný převrat ze "slušné" holky v sexy "dračici", který může mít podle nich negativní vliv na její fanynky a k jejímu věku se navíc nehodí. Těchto "útoků" už měla Miley plné zuby a v nedávném rozhovoru je komentovala slovy: "Ve světě je tolik negativních věcí a jedinou obranou proti tomu je láska. Pořád mi někdo říká 'slyšel jsem o tobě to a to' a já se to snažím ignorovat, protože tyhle pomluvy jsou nepodstatné. Jediné na čem opravdu záleží a co je na světě důležité, je láska a na ní se všichni musíme zaměřit..." dodala smutně. 
 

Reklama
ReklamaKaždá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz