české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

animace

Veselé vánoce

23. prosince 2014 v 0:36 | Labanda ©
Veselé vánoce všem!!!!


Love animace

19. července 2014 v 6:54 | Labanda ©
Moje výroba :)

Vánoční kotě

15. prosince 2013 v 17:18 | Labanda ©
Já vím, že vás zanedbávám, omlouvám se, ale vůbec nic nestíhám :( včera jsem si hrála s animací kotěte také máme tři kotátka jedno už má Ájíček ještě zbytek roštáků je potřeba udat ;)


Animace Rychle a zběsile 6 (Vin Diesel)

12. října 2013 v 7:39 | Labanda ©

Tak tuhle sérii Filmů Rychle a zběsile prostě zbožnuji, no už kvůli Vin Dieselovi, on je prostě k sežrání! Vůbec nevypadá na svých 46let,že?


Moje tvorba:animace záchod

27. července 2013 v 15:27 | Labanda ©
Tak fotečky vytvořil Toník a já je zanimovala do gifu :-)

Den matek ♥

10. května 2013 v 14:15 | Labanda ©
Dlouho jsem tu nebyla, ale už jsme nastoupily s holkama do práce, tak mi moc času nezbývá, bohužel :-(. A že v neděli jsem v práci, tak jsem se rozhodla dát už dnes sem mé grafické výtvory ke dni matek :-) Jak mnozí z vás co mě znají, vědí, že maminku a bohužel už ani tatínka nemám :( moc mi oba chybí a tak proto často tvořim grafiku pro ně, ale kdokoliv si může mé výtvory vypůjčit ;-)

Animace Bezezubky

9. dubna 2013 v 4:53 | Labanda ©
Tu pohádku, Jak se krotí draci.... miluji :) Poznala jsem jí o vánocích, když kamarád měl propustku, já ho byla navštívit a jeho syn se na ní díval. Celou jsem jí hltala, ale neviděla jí od začátku, ale od poloviny, tak jsem si jí musela stáhnout :)
(A objevila jsem skvělý přehrávač, který jednoduchou volbou v menu mi z přehrávaného filmu nafotí snímky a s animovat je není zase tak složité ;-) Nebudu tu dělat reklamu na ten program, i když si to zaslouží, ale kdo by rád znal název stačí se optat, jen je v angličtině, ale ráda poradím, jak navolit nafotit snímky)
Růžička pro Aničku

17. ledna 2013 v 22:36 | Labanda ©
Tuhle růžičku můžete klidně použít ve svých obrázcích, jen prosím nevydávat za své, ale uvádět zdroj nevyžaduji. Když jsem jí tvořila myslela jsem na Aničku :)

Dárek pro LEva

3. prosince 2012 v 22:25 | Labanda ©
LEvo, tedy Maťo má dnes narozeniny, tak malé překvápko pro něj :-)


Pro Ewelínku a Petra

15. září 2012 v 18:09 | Labanda ©
Tak někdo ví, že jsem bloumala mezi dvěma muži, rozhodla jsem se pro toho, co se do 14dní rozhodl, že to zkusí znovu s bívalou ženou, ale tomu se nedivím. Mají krásnou dceru, takže se ani nezlobím. On bude mít narozeniny za pár dní, tak jsem mu koupila pamětovou kartu do telefonu, dala na ní písně, které se mu líbili a které by se líbit mohly. A rozhodla jsem se o úpravu fotek jeho dvou lásek. S Ewelínkou jsme se skamarádily a určitě jí to nemám za zlé, ta hloupoučká moje malá, mi to nechtěla ani říkat, aby mi neublížila, copak by mohla? Já jsem ráda, že se o to pokoušejí, budu jim držet palečky, jen mě mrzí, že to všechno nejvíc ublížilo Majkovi, tomu jsem ublížit opravdu nechtěla. A ten má také za dva dny narozeniny, jemu ještě přemýšlím co grafického bych mohla vytvořit ;-) Doufám, že toto se bude Ewelínce a Petrovi líbit :-)

animace v celém článku:
 
 

ReklamaKaždá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz