české srdce
                       
Urážlivé komentáře mým jménem? Neexistuje! Ověř
IP adresu Jak ji zkontrolovat? - tu klikni na návod,
túúú túú
                   
Labanda ©


Hraj si s kočičkou ;-)
- zdroj mých obrázků

Tygří kabátek

22. května 2014 v 22:29 | Labanda © |  designy

pro:

A popis designu,který vytvořila Agrrr najdete v celém článku:Tygří kabátek
Při prvním pohledu je vše laděno do medově teplých odstínů připomínajících ranní mlhový opar. Ten který předchází parnému dni na konci léta. Je to přesně ten moment, kdy se slunce vyhoupne nad obzor a probourává si cestu přes ranní mlhu a stoupající páru z raní rosy. Ještě není úplně den, ale paprsky, kterým se podařilo zvítězit nad mlžným oparem se nad hlavou přelévají v barvě lesního medu. Je chladněji, není zima, ale ještě není takové horko, jaké bude za dvě, tři hodiny. V horní části stránky je velké okno do africké savany, kterým vidíme na žlutou step a v ní se povalující a dovádějící tygry. V levém dolním oknu do savany se na návštěvníka dívá střapaté huňaté tygří kotě s šedo měděnýma očima a naježeními fousky. Nad ním v oblouku, jako by jej přeskakoval velký dospělý tygr, je celý sytě oranžový s temně černými pruhy i na břiše. Napravo od něj je pak taktéž dospělý tygr, ale v hravé pozici na zádech s vyvalením bílým bříškem a roztaženými packami do stran, stejně jako malé kotě, které si hraje se šňurkou. Oči má slastně přivřené a vypadá jako by se chtěl nechat drbat a každou chvíli se měl rozvrnět. Naopak pod ním je tygr hlídač, v pohybu, jako by strážil své výsostné území, své teritorium, na kterém nikdo nesmí vyvádět nepravosti. I on je sytě oranžový a s ocasem jako by pohupoval tím kočičím vyčkávacím způsobem. Jako by na tu neplechu přímo čekal. Skutečný strážce je však lehce nalevo za ním, je mírně průsvitný, jen tygří silueta velký duch, spirit prostředí. Má bílé tváře s černými pruhy, oranžový nos a čelo, ale očí má jakoby obmalované opět bílou konturou. Kukuč samotný je pak pronikavě oranžový, jako by vyděl čtenáři až do žaludku. V pravém dolním rohu, je pak velký tygr zabírající si pro sebe celý pravý dolní prostor okna, jako by chtěl, aby ho každý viděl. Má přivřené oči a na čtenáře vyvaluje své mohutné bílé bříško, packy má zatnuté jako vrnící kotě. Vyzařuje z něj pohoda klid a odpočinek, možná že až příslovečná kočičí lenost. Vzadu za jeho hlavou, ve žluté trávě leží velká pískově zbarvená kočičí máma, která klidným, ale starostlivým pohledem hlídá tři malá tygří koťátka napravo od sebe. Jsou to tři naježení rarášci s modrýma očima, zvědavě očmuchávající a sledující příchozí návštěvníky.

Hlavní tělo stránky, tedy příspěvky s textem, jsou na onom medově mlžném, raním oparu. Písmenka jsou pískově bílá, jako na přímořské pláži. Nadpisy jsou mírně do žluta, připomínající naopak písek dětských hřišť. Text celý pak vypadá, jako rozlehlé pole pšeničných klasů. Už jen zašumět.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 23. května 2014 v 0:01 | Reagovat

To je nejúžasnější zhodnocení designu, jaké jsem četla. Nebo spíš, popis designu. Fantastické, Agrrr! a nádherný motiv, Labi, viděla jsem u Punerank. Krásná tygří stránka. :-)  :-)

2 David Bachmann David Bachmann | E-mail | Web | 23. května 2014 v 0:01 | Reagovat

Labandičko, tenhle se ti fakt náramně povedl. Je to celý na tom blogu i barevně moc pěkný. Tygři taky jsou dokonalí sami o sobě, že jo?

3 Beatricia Beatricia | Web | 24. května 2014 v 8:13 | Reagovat

To je úžasné spojení krásného grafického díla se skvělým slovním popisem. Celek je dokonalý. :-)

4 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 26. května 2014 v 19:37 | Reagovat

Nádherný tygří design :-P .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Každá vteřina je čekání na osud.
Na osud mé naděje...
...na osud svého já...
labanda©

No Coment
www.weblight.cz